Producent podłóg drewnianych – najistotniejsze informacje

Posted on

Parkiet wzorzysty o splocie koszowym jest równie tradycyjny i bierze swoją nazwę od sposobu tkania kosza! Brzmi prosto, ale istnieją różne style splotu kosza. Alternatywnie, liczba i kierunek bloków można zmienić zgodnie z własnymi preferencjami. Na przykład możesz chcieć cztery bloki w jednym kierunku, a następnie jeden blok w drugim kierunku oddzielając każdą grupę na cztery. Dzięki temu wzorowi wybór miejsca, w którym rozłożyć każdy rząd bloków, zależy od Ciebie! Możesz zdecydować, że chcesz, aby pojedynczy blok oddzielający znajdował się w środku 4 poniżej lub bliżej jednej strony. Producent podłóg drewnianych powinien być w pełni sprawdzony.

Jeśli chcesz, aby Twój parkiet stanowił oświadczenie, pomyśl o wybranych odcieniach drewna

Ujędrnij parkiet inną powierzchnią, aby stworzyć cechę obu. Tutaj projektanci wybrali miedziany panel powitalny o tych samych ciepłych odcieniach i cętkowanej fakturze, co drewniana podłoga. Powierzchnie dobrze ze sobą współpracują i wyglądają uderzająco obok jasnych białych jednostek, które prawie znikają w tle.  Praktyczna kuchnia jest tutaj elegancka i schludna, z prawie żadnymi rozpraszającymi ozdobami. Aby dodać trochę zainteresowania, projektanci połączyli go z bogato kolorowym parkietem. Błyskawicznie rozgrzewa pomieszczenie, dodając wzoru i charakteru. Aby upewnić się, że parkiet pozostaje w dobrym stanie, upewnij się, że między deskami nie ma szczelin i uszczelnij go wodoodporną powłoką nawierzchniową. Nie masz ochoty na drewno na podłodze w kuchni? Zamiast tego wybierz płytki porcelanowe z efektem drewna. Na rynku jest wiele dobrych, w wielu różnych odcieniach, wykończeniach i rozmiarach, więc powinieneś być w stanie znaleźć idealne dopasowanie do swojego schematu. Te długie, szare zostały ułożone we wzór jodełki, z białą fugą pomiędzy nimi, aby wzmocnić projekt.

Podsumowanie

Jeśli chcesz, aby Twój parkiet stanowił oświadczenie, pomyśl o wybranych odcieniach drewna. Zdecyduj się na szereg odcieni od jasnego do ciemnego, tak jak zrobili to projektanci. Kontrast między kolorami sprawia, że bardziej wyraziste niż bardziej jednolita kolekcja desek, więc wzór wydaje się uderzający i dramatyczny. W tej klasycznej kuchni właściciele mogli wybrać kilka tradycyjnych opcji podłogi, w tym kamień naturalny. Zamiast tego wybrali bardziej miękki wygląd, z bladymi drewnianymi deskami ułożonymi we wzór jodełki. Długie linie wzoru są nowoczesnym podejściem do standardowego projektu parkietu, który dodaje współczesnego akcentu do tej trad cookspace. Ujędrnij parkiet inną powierzchnią, aby stworzyć cechę obu. Tutaj projektanci wybrali miedziany panel powitalny o tych samych ciepłych odcieniach i cętkowanej fakturze, co drewniana podłoga. Powierzchnie dobrze ze sobą współpracują i wyglądają uderzająco obok jasnych białych jednostek, które prawie znikają w tle.