Wybór idealnej podłogi dębowej – zalety dębu

Posted on

Dąb jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych materiałów podłogowych. Podłoga dębowa jest symbolem siły i wyrafinowania, uwielbianym przez miliony ludzi ze względu na jej elegancki wygląd, niewiarygodną trwałość i ponadczasowe znaczenie. I jest ponadczasowa w każdym znaczeniu tego słowa: dębowa podłoga nie tylko pozostaje stylowa przez cały czas, ale także wytrzymuje dziesiątki lat.

Przykładowo sypialnia to miejsce, w którym można pobyć sam na sam z ukochaną osobą, dobrze się wyspać lub spędzić pół dnia bez wstawania z łóżka, a tu przede wszystkim powinno być wygodnie. Oprócz wygodnego łóżka i miękkiej poduszki w sypialni warto również pomyśleć o porządnej podłodze.

Oznacza to również, że dębowa podłoga czyni Twój dom znacznie bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców. Jeśli dodać do tego szeroką gamę kolorów i stylów, można zrozumieć, dlaczego dąb jest rozsądną inwestycją, zarówno pod względem finansowym, jak i stylistycznym.

Zalety podłóg dębowych

Nieograniczony wybór

Oferowane są podłogi dębowe w bogatej kolorystyce, wykończeniu (przetarte, szlifowane, przetarte, odnowione, bejcowane) oraz zdobieniach . Różnorodność opcji gwarantuje, że znajdziesz dokładnie taką podłogę, która będzie pasować do Twojego stylu wystroju. Jeśli podoba Ci się wygląd podłogi dębowej, ale szukasz tańszej opcji, sprawdź ofertę podłóg laminowanych i winylowych o wyglądzie naturalnego dębu.

Wysoka trwałość

Podłogi z twardego dębu przetrwają wiele lat ze względu na wysoką sztywność i odporność na ścieranie . Wybierając dębową podłogę laminowaną lub winylową, korzystasz z wyjątkowej technologii. Ta wyjątkowa warstwa wierzchnia zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i zarysowaniami.

Łatwość pielęgnacji

Czyszczenie podłóg drewnianych jest szybkie i łatwe . Ponadto wszystkie podłogi z twardego drewna (dąb) są pokryte wysokiej jakości olejem lub lakierem, dlatego wymagają minimalnej konserwacji. Chcesz, aby konserwacja była jeszcze łatwiejsza? Nasze podłogi winylowe i laminowane o wyglądzie naturalnego dębu są bardzo odporne na wilgoć, więc nie musisz się o nic martwić.

Łatwa instalacja

Dzięki znanym, opatentowanym systemom, montaż dębowej podłogi jest szybki i łatwy. Nie potrzeba kleju ani gwoździ: wystarczy zatrzasnąć blokadę na swoim miejscu.

Mądra inwestycja


Ponadczasowy wygląd i niezwykła trwałość sprawiają, że dębowe podłogi twarde są doskonałą inwestycją. Ponadto firmy oferują wieloletnią gwarancję na podłogi winylowe, 25-letnią gwarancję na większość podłóg laminowanych i dożywotnią gwarancję na podłogi drewniane.